Новости

Благотворительная помощь: в каком размере предоставляется без налогообложения?

30.06.2021 / 17:30

Відповідно до пп. 170.7.3 ст. 170 ПКУ не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами – юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим пп. 169.4.1 ст. 169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року.

Так, у 2019 році такий розмір становив 2690 грн,

у 2020 році – 2940 грн,

у 2021 році – 3180 грн.

Зауважимо, що положення пп. 170.7.3 ст. 170 ПКУ не поширюються на профспілкові виплати своїм членам, умови звільнення яких від оподаткування передбачені пп. 165.1.47 ст. 165 ПКУ.

За матеріалами ГУ ДПС у Полтавській області