Новости

ДПС совместно с международными экспертами определили дальнейшие направления взаимодействия в проведении реформ в налоговой сфере

30.06.2021 / 08:15

Досягнення та основні напрями подальшої взаємодії ДПС з експертами проєкту «Програма підтримки управління державними фінансами України (EU4PFM)» обговорили під час зустрічі в.о. Голови ДПС Євген Олейніков та ключовий міжнародний експерт з податкових питань проєкту Паулюс Маяускас.

окрема, під час заходу було розглянуто можливість допомоги експертів проєкту EU4PFM у напрямках удосконалення системи управління ризиками, аналізу робочих процесів, методології обчислення ПДВ та інших стандартів ЄС/ОЕСР, трансфертного ціноутворення тощо.

«Ми високо цінуємо допомогу та зацікавленість наших міжнародних партнерів у проведенні реформ в податковій сфері та впевнені, що наша ефективна співпраця допоможе нам досягти найкращих результатів за всіма окресленими напрямами», – зазначив в.о. Голови ДПС Євген Олейніков.

У рамках цього проєкту ДПС спільно з командою національних та міжнародних експертів працює, зокрема, над удосконаленням всіх основних робочих процесів, побудовою систем бізнес-аналізу, уніфікації підходів до застосування положень податкового законодавства та ефективних зовнішніх комунікацій.

За матеріалами ДПС України