Новости

Статус авторизованного экономического оператора: как провести soundcheck компании перед подачей на АЭО?

06.07.2021 / 13:00

15 липня 2021 року Олег Кириєвський, керуючий партнер First Chair Legal та співголова митного комітету Європейської бізнес Асоціації разом з Павленко Іриною, адвокатом First Chair Legal поділяться практичними порадами щодо проведення компаніями самооцінки щодо відповідності критеріям АЕО. Або коротко: «Як провести soundcheck компанії перед подачею на АЕО?»

Журнал “Вісник. Офіційно про податки” - інформаційний партнер заходу. 


З 2020 року в Україні українські компанії можуть отримати статус авторизованого економічного оператора (АЕО). Цей статус надає ряд переваг та спрощень в питаннях митного оформлення (першочерговий порядок розмитнення, спрощене декларування, загальну фінансову гарантію).

Крім цього, важливо, що з 07 листопада 2022 року тільки компанії із статусом АЕО зможуть експортувати та імпортувати товару без обов’язкового огляду на митному пості.

Для того, щоб отримати такий “кредит довіри” від митного органу, компанія маж пройти перевірку відповідності критеріям АЕО, яка триває 150-180 днів.

Для успішного проходження такої перевірки, ми рекомендуємо компаніям попередньо підготуватися, а саме провести внутрішню самооцінку відповідності критеріям АЕО. 

Самооцінка є доволі складним і комплексним процесом, тому компанія First Chair Legal вирішили поділитися з бізнесом порадами щодо проведення такої самооцінки.

Дата: 15 липня 2021 року о 16:00

Спікери:

Олег Кириєвський, керуючий партнер First Chair Legal та співголова митного комітету Європейської бізнес Асоціації

Павленко Ірина, адвокат First Chair Legal

Формат: онлайн (посилання на подію буде надіслано впродовж 24 годин після підтвердження реєстрації)

Участь: безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/8AYZPauVMoGLaQES8 

Ми вважаємо, що цей захід буде корисний для менеджерів та юристів компаній, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність на території України та за її межами. Зокрема члени Вашої асоціації можуть бути потенційно зацікавленими в отриманні більш детальної інформації про отримання статусу АЕО та проведення попередньої самооцінки.

Приєднайтеся та слідкуйте на новинами про АЕО на сторінках події в соціальних мережах:

Подія в Facebook: https://cutt.ly/Bmc0Zvo 

Подія в LinkedIn: https://cutt.ly/Emc0B2J