Новости

Вадим Мельник: что легальному бизнесу «болит» больше всего?

12.08.2021 / 10:39

Український легальний бізнес щодня стикається з гострими проблемами. Серед них Вадим Мельник виокремив дві глобальні: досить великий тіньовий сектор економіки та застаріла і неефективна модель роботи органів економічної безпеки.

Що легальному бізнесу "болить" найбільше? Це непрозорі умови роботи на ринку, нечесна конкуренція, демпінгування цін, створення репутаційних ризиків для виробників легальної продукції. Закрити цей "біль" можна лише єдиним шляхом — мінімізувати об’єми тіньових ринків.

У межах своєї компетенції Державна фіскальна служба України робить послідовні кроки до скорочення тіньового сектору економіки і домоглася на цьому терені певних результатів. Але самі по собі цифри більш важливі для статистики. Ми знаємо, що для бізнесу значно важливіше, чи змінюють наші зусилля ситуацію на ринках на краще.

Про те які відповіді запропонувала ДФС бізнес-спільнотам на найактуальніші для них питання і які кроки зробила назустріч Вадим Мельник розповів журналістам ФОКУСhttps://focus.ua/.../490052-koordinaciya-sotrudnichestvo...