Новости

Локальные документы по труду: на что обратить внимание при их составлении?

13.08.2021 / 11:38
Локальные документы по труду: на что обратить внимание при их составлении?

Ірина ШВЕЦЬ, бухгалтер-експерт,
консультант з питань заробітної плати департамент аудиту,
МСФЗ і консалтингу АФ «Аудит-Інвест»


Дуже часто локальні документи, які відповідають за організацію роботи компанії в частині відносин між робітником та працедавцем, складаються формально, для галочки, щоб доповісти про їх наявність перевіряючим. Ці документи лежать без дії, цими документами не користуються щодня, про їх існування навіть не всі працівники знають. Але ж спектр питань, які можуть бути охоплені цими документами не такий вже і малий, крім того, в цих документах визначаються питання, на які діюче законодавство не дає однозначної відповіді.

Поняття локальних документів не міститься в чинному законодавстві, як правило, цей термін використовується при характеристиці об’єднаних нормативних актів, які регулюють відносини між роботодавцем та працівником, в частині правових відносин, охорони праці, соціальних гарантій, трудового законодавства та питань оплати праці.

Давайте розглянемо, які локальні документи доцільно використовувати в господарській діяльності компанії, на які головні питання, варто звернути увагу при їх складанні, яка відповідальність посадових осіб, у разі їх відсутності, та які ризики ці документи допоможуть зменшити.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания