Новости

Работа лиц с инвалидностью: какой порядок применения льготной ЕСВ-ставки?

25.08.2021 / 12:20
Работа лиц с инвалидностью: какой порядок применения льготной ЕСВ-ставки?

Тетяна САВЧУК, аудитор, керівник практики ТЦУ та аудиту ID Legal Group


Законодавство надало право підприємствам, на яких працюють особи з інвалідністю, нараховувати єдиний соціальний внесок на виплати цим особам за ставкою 8,41 %.

Для того, щоб бухгалтер мав право застосовувати пільгову ставку, існують дві умови. Працівник повинен надати  довідку до акту огляду в медико-соціальній експертній комісії про встановлення групи інвалідності. Підприємство має завірити копію наданої довідки. Слід зазначити, що завірення копії довідки проводиться на самому підприємстві (абз.7 п.5 розділу ІІІ інстр. №449).

Якщо інвалідність не призначено безстроково, то довідка видається на обмежений термін, після закінчення якого, особа повинна знову проходити медичний огляд для отримання нової довідки, що підтверджує групу інвалідності. 

Розглянемо на прикладі ситуацію, в якій доводиться здійснювати повторне отримання довідки: дія довідки закінчилась у листопаді 2020 року, працівник пройшов медогляд у листопаді 2020 року, комісія підтвердила встановлену групу інвалідності. Однак довідка до акту МСЕК була надана не одразу, а скажімо 20 березня 2021 року, і її вихідний номер  зареєстровано в березні 2021 року (під час видачі). Відразу зауважимо, що діяти нова довідка буде з моменту закінчення терміну попередньої.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания