Новости

«ІПК»: форма Расчета налога на прибыль постоянного представительства нерезидента утратила силу. Как представительству сделать уточнение?

17.09.2021 / 16:30

Постійне представництво нерезидента  хоче уточнити показники Розрахунку податку на прибуток постійного представництва нерезидента поданого за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 13. 06.2016 р. № 544, який вже втратив чинність. Представництво запитує, за якою формою воно може уточнити показники цього Розрахунку. 

ДПС України пояснила, що у зв’язку із змінами, внесеними  Законом № 1117 до ПКУ, а також втратою чинності наказу № 544, постійне представництво має право уточнити показники податкової звітності щодо обсягу оподатковуваного прибутку із застосуванням коефіцієнта 0,7 та суми податку, використавши чинну на дату уточнення форму Декларації, затверджену наказом № 897.

Водночас у разі необхідності, відповідно до п. 46.4 ст. 46 ПКУ, разом з податковою декларацією платник податку може подати доповнення до такої декларації із розшифровкою показників, на підставі яких здійснюється обрахунок оподатковуваного прибутку, які складено за довільною формою, що вважатиметься невід’ємною частиною податкової декларації. Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання.

/ІПК від 30.08.2021 р. № 3156/ІПК/99-00-21-02-01-06/