Новости

Деятельность органов государственной власти: Закон об улучшении может быть принят уже в этот четверг

22.09.2021 / 16:46

Вже в цей четвер, 23 вересня, Верховна Рада України має розглянути у другому читанні проєкт Закону «Про адміністративну процедуру» № 3475.

Даний законопроєкт встановлює принципи, якими мають керуватись адміністративні органи у своїй роботі з бізнесом та громадянами, а саме: верховенство права, рівність перед законом, неупередженість державного органу, відкритість, своєчасність та ефективність.

Окрім цього, проєкт Закону №3475 пропонує визначити статус адміністративного органу, а також склад та статус учасників адміністративного провадження, їх права та обов’язки, тощо. Ще однією з новацій проєкту Закону №3475 є врегулювання механізму правонаступництва адміністративних органів, що є надзвичайно важливим як для бізнесу, так і для громадян, які отримують ті чи інші адміністративні послуги.

Європейська Бізнес Асоціація завжди підтримувала необхідність покращення процедур діяльності органів державної влади та їх посадових осіб, а також звертала увагу на важливість посилення захисту прав і законних інтересів бізнесу у відносинах із державою.

Більше того, Асоціація вже надіслала офіційні листи підтримки прийняття Проєкту Закону №3475 на ім’я Голови Верховної Раду України Дмитра Разумкова, а також Голови профільного Парламентського комітету Андрія Клочка щодо важливості прийняття даного законопроєкту.