Новости

Денежная компенсация при возврате товаров продавцу: облагается ли она НДФЛ?

30.09.2021 / 12:01

Відповідно до пп. 165.1.12 п. 165.1 ст. 165 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість товарів, які надходять платнику податку як гарантійна заміна у порядку, встановленому законом, а також грошова компенсація вартості товарів, надана платнику податку в разі їх повернення продавцю або особі, уповноваженій таким продавцем здійснювати їх гарантійне обслуговування (заміну) протягом гарантійного строку, але не вище ніж ціна придбання таких товарів.

За матеріалами ГУ ДПС у Хмельницькій області