Новости

ТОП-5 лучших бюджетных планшетов

01.10.2021 / 11:20

Зручність, портативність, великий дисплей і широкі можливості – якості, за які ціниться хороший планшет. Його універсальність робить його чудовим інструментом як для роботи чи навчання, так і для розваг. Проте враження можуть бути не найкращими при слабкому акумуляторі, повільному відгуку сенсору, повільній загрузці програм і в цілому короткому терміні експлуатації. Щоб такого не сталося, варто одразу звернути увагу на бренди, які вже заслужили довіру і хороші відгуки користувачів.

Кращі виробники серед недорогих пристроїв

Вже кілька років поспіль ця п’ятірка незмінна:

  1. Nomi;
  2. Huawei;
  3. Pixus;
  4. Lenovo;
  5. Prestigio.

Планшет Nomi має базові характеристики у середньому на 2-3 Гб оперативної пам’яті та щонайменше 16 Гб сховища. Коштує дешевше смартфона і найкраще підходить для навчання і робочих презентацій. Є слот для карти пам’яті, досить міцний пластиковий корпус, хороша діагональ дисплею (до 10 дюймів), якісне зображення на IPS-матриці. Схожі характеристики мають планшети Huawei и Prestigio.

Серед пропозицій бренду Lenovo окрім стандартних моделей є пристрої і для більш вимогливих користувачів, наприклад, з ОЗУ до 6 Гб. Проте завжди вибір має залежати від призначення. Купувати «нафарширований» гаджет і не користуватися всіма його можливостями за непотрібністю це не досить розумні витрати.

Український бренд Pixus пропонує електроніку для масових користувачів. Його переваги – широка діагональ екрану, самостійно розроблений дизайн, виробництво на заводах, де зосереджений випуск продукції найвідоміших китайських компаній. За цей рахунок маємо досить непогані недорогі планшети для навчання і роботи.

Для чого можна використовувати бюджетні моделі планшетів?

Взагалі всі бюджетні серії розраховані на роботу з корисними не важкими програмами, для серфінгу у мережі, спілкування у мессенджерах, створення презентацій тощо. В плані розваг тут комфортний перегляд відео на YouTube, легкі прості ігри. За більш потужну, а тим паче ігрову електроніку, прийдеться викласти в декілька разів більшу суму.