Новости

Представление информации в ЕГР о конечных бенефициарах хотят отсрочить: что предлагают?

07.10.2021 / 12:15

Парламентський комітет з питань економічного розвитку схвалив відтермінування обов'язкового внесення до Єдиного державного реєстру інформації про кінцевих бенефіціарів суб'єктів господарювання та громадських організацій.

Відтермінування передбачається ще на 9 місяців, повідомив глава комітету Дмитро Наталуха ("Слуга народу") в Facebook.

«Це дозволить компаніям і громадським організаціям уникнути штрафів від 17 000 до 51 000 грн, які вони могли б отримати через брак часу на збирання необхідної інформації», – пояснив він.

Це рішення викладено в редакції законопроєкту № 5807, але після Комітету його мають розглянути в залі засідань Верховної Ради. 

«Тепер – будемо переконувати колег у залі, щоб прийняти його за основу і в цілому вже завтра (четвер), щоб залишили принаймні один день на підпис цього закону Президентові України, і таким чином вкластися в строки, щоб зняти цю неприємну фінансову загрозу для бізнесу і громадянського суспільства і дати їм можливість уникнути штрафів», – додав депутат.

_____________

Також Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що за неподання інформації про кінцевих бенефіціарних власників восени не штрафуватимуть.