Новости

«ІПК»: предприятие относится к МГК, но объем хозяйственных операций с каждым контрагентом не превысил 10 млн грн. Должно ли ли такое предприятие подавать уведомление об участии в МГК?

19.10.2021 / 10:16

Підприємство належить до МГК, здійснювало операції, які належать до  пп. 39.2.1.1 ст. 39 ПКУ (крім операцій, що здійснюються між нерезидентом та його постійним представництвом в Україні), річний дохід не перевищив 150 млн грн (за вирахуванням непрямих податків) за відповідний податковий (звітний) рік; обсяг таких господарських операцій з кожним контрагентом, визначений за правилами бухгалтерського обліку не перевищив 10 млн грн (за вирахуванням непрямих податків) за відповідний податковий (звітний) рік.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания