Новости

Спортивные билеты без НДФЛ, но с 7-процентным НДС: приняты изменения в НКУ

17.12.2021 / 15:41

Верховною Радою прийнято Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки сфери спорту».

Відповідно тимчасово, до 1 січня 2024 року, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не будуть включатися  вартість квитків та/або абонементів, що надаються роботодавцем платнику податку безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) для перегляду всеукраїнських та міжнародних спортивних заходів, які проводяться в Україні, за умови що їх вартість сукупно (у розрахунку на рік) не перевищує двох розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року.

Крім того до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включається дохід у вигляді допомоги, що виплачується (надається) за рахунок коштів державного бюджету в рамках програми «єПідтримка».

До 1 січня 2024 року  операції з постачання послуг із доступу на всеукраїнські та міжнародні спортивні заходи, що підтверджується наданням квитка (абонемента) на перегляд таких спортивних заходів, оподатковуються податком на додану вартість за ставкою у розмірі 7 відсотків.

Відповідні зміни внесено до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

Проект Закону зареєстровано за № 4577.