Новости

«ІПК»: применяются ли штрафные санкции за нарушение предельных сроков регистрации НН в период действия карантина?

29.12.2021 / 16:59

Товариство запитує, чи  будуть до нього застосовані штрафні санкції за  порушення граничних строків реєстрації ПН, які були складені за період з 16.09.2021 р. по 30.09.2021 р.  у період зміни керівника.

ДПС України вкотре пояснила, що до платників ПДВ не застосовуються штрафні санкції за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних в ЄРПН, передбаченого ст. 201 ПКУ, які вчинені ними протягом періоду з 1 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, граничний строк реєстрації яких припадає на період з 1 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину.

/ІПК від 29.11.2021 р. № 4542/ІПК/99-00-12-02-05-06/