Новости

Актуальные методы, способы, инструменты отмывания преступных доходов: Госфинмониторинг подготовил типологическое исследование

31.12.2021 / 15:00

Держфінмоніторинг підготував типологічне дослідження на тему: «Актуальні методи, способи, інструменти легалізації (відмивання) злочинних доходів та фінансування тероризму (сепаратизму)».

У типологічному дослідженні проведено вивчення питань, пов’язаних з виявленням, розкриттям та розслідуванням актуальних схем легалізації (відмивання) злочинних доходів та фінансування тероризму (сепаратизму). Висвітлено методи, способи та інструменти легалізації (відмивання) злочинних доходів та фінансування тероризму (сепаратизму), індикатори виявлення учасників протиправних схем.

Це дослідження буде корисним практичним посібником суб’єктам первинного фінансового моніторингу, суб’єктам державного фінансового моніторингу, правоохоронним та державним органам, іншим зацікавленим суб’єктам у виявленні та протидії схемам з легалізації злочинних доходів, фінансуванню тероризму (сепаратизму).

Типологічне дослідження розміщено на офіційному вебсайті Держфінмоніторингу (fiu.gov.ua) у розділі «Типології/ Рекомендації по виявленню схем відмивання коштів».