Новости

Убытки прошлых периодов: как они учитываются в 2022 году?

13.01.2022 / 14:20

Законом України від 30.11.2021р. № 1914 змінено  порядок врахування збитків минулих періодів.

Так, великі платники податків,  починаючи з 01.01.2022 року мають право зменшувати фінансовий результат  не на всю суму від’ємного значення об'єкта оподаткування минулих звітних років,  а лише на 50 %.

Разом з цим, якщо  непогашена сума збитків за минулі періоди не перевищує 10% позитивного значення об’єкту оподаткування обрахованого відповідно до пп. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 без урахування непогашеного від’ємного значення минулих років, то платник зможе врахувати таку суму  у  зменшення фінансового результату у повному обсязі.

За матеріалами ГУ ДПС у Черкаській області