Новости

Поздравление Первого заместителя Министра доходов и сборов Украины Игоря Билоуса

06.06.2014 / 11:29
Поздравление Первого заместителя Министра доходов и сборов Украины Игоря Билоуса

Шановні журналісти!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем журналіста!

Від вашої принципової позиції, професіоналізму, волі та сміливості сьогодні залежить доля України. Завдяки вашій щоденній наполегливій роботі нашій державі вдається протидіяти інформаційній агресії, зберігати свободу слова і демократію. На жаль, сьогодні професія журналіста стала однією із найнебезпечніших в Україні. Вклоняюся перед мужністю представників мас-медіа, які часто ризикують своїм життям, виконуючи свій професійний обов’язок задля збереження незалежності країни.  

У часи утвердження сучасної європейської України від журналістів вимагається не тільки високий професіоналізм та оперативність, але й значна аналітична робота, нестандартне мислення, наполегливість та щирість. Зважаючи на значний вплив мас-медіа на формування суспільної думки, особливого значення набула чистота інформаційного потоку, об’єктивність та неупередженість висвітлення подій та заходів.

Бажаю вам подолання всіх перешкод на шляху, міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків та великої аудиторії прихильників!

Зі святом!

Слава Україні!


Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор БІЛОУС