Новости

«Я звик служити державі», — ветеран органів ДПС Борис Леуш

23.06.2015 / 16:15
«Я звик служити державі», — ветеран органів ДПС Борис Леуш

У складні 90-ті роки, коли Борис Леуш проходив співбесіду у заступника Міністра фінансів, у нього, як в економіста з чималим досвідом роботи, поцікавилися — чому він йде працювати в державну установу в той час, коли всі прагнуть працевлаштуватися в бізнесі.

«Я звик служити державі», — таку відповідь почули в міністерстві і відтоді цей вислів став своєрідним життєвим кредо Бориса Леуша, а подальший професійний шлях — невід’ємний від служби в органах Державної податкової служби.

Один з найбільш знаних і шанованих ветеранів органів ДПС Волині, у серпні 1990 року розпочинав свою кар’єру в органах Державної податкової служби України з керівної посади вже з чималим багажем знань економічних процесів та тенденцій.

Однак, як каже Борис Леуш, вже незабаром життя, люди, технології та підходи змінювалися настільки швидко, що ситуації, які б вимагали негайного реагування та вирішення, траплялися чи не щодня.

Згадуючи ті часи сьогодні, Борис Васильович дає надзвичайно влучні характеристики реаліям 90-х, які однаково зрозумілі старшому поколінню та молоді.

«Роботу у податковій я розпочинав у час, коли ніхто не мав мобільного телефону. Про інформаційне забезпечення у сучасному розумінні ми навіть не мріяли. Але, всі наші слова були виважені, а інтереси держави — понад усе», — згадує Борис Леуш.

Згодом, досвід ефективного податкового управлінця Бориса Леуша став в нагоді в діяльності філії сервісно-видавничого центру ДПС. Власне адміністративні функції Борис Васильович поєднував з постійним спілкуванням платниками податків, представниками громадськості, влади.

«На початку 2000-их, коли мене призначили директором «ІВЦ ДПС України», на столі у кожного податківця та представника бізнесу лежало комерційне видання з найціннішою інформацією. Приємно, що нині, коли я заходжу до офісів бізнесменів чи до своїх колег, бачу, що наш відомчий журнал «ВІСНИК» не просто став гідним конкурентом найпопулярніших спеціалізованих видань, а й постійно вдосконалюється. А сучасний платник податків дуже вибагливий до інформації, бо має з чого вибирати. Отож, журнал має розвиватися», — впевнений Борис Васильович.

Шануючи десятиріччя, присвячені роботі в органах ДПС та особистий вагомий внесок протягом 8 незмінних років разом з «ВІСНИКОМ», Бориса Васильовича ЛЕУША з нагоди виходу на заслужений відпочинок нагороджено грамотою ДП «Сервісно-видавничий центр Міністерства доходів і зборів».


Підготувала Любов ГАРАНІНА