Новости

Ювілей славного колективу

17.07.2015 / 12:51
Ювілей славного колективу

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація ветеранів державної податкової служби України» щиро і сердечно вітає  керівництво і колектив журналу «Вісник» з нагоди 20-річчя з дня заснування. Журнал став візитною карточкою фіскальної служби . Висвітлення на його  сторінках податкового законодавства, узагальнюючих роз’яснень - листів та інших документів, виданих Державною фіскальною службою України, все це направлено на тісну співпрацю між платниками податків та  фіскальною службою, що сприяє інформаційному забезпеченню потреб платників з питань оподаткування, вихованню податкової культури населення та утвердженню ідеології добровільної сплати податків, висвітлює діяльність органів Державної фіскальної служби, спрямовану на дотримання податкового законодавства.

Ветерани великою мірою вдячні працівникам колективу журналу за доброзичливість, яку Ви проявляєте до нас, постійну підтримку і тісну співпрацю.

Особливо висловлюємо подяку директору підприємства - Бедику Станіславу Володимировичу;

головному редактору - Кричуну Петру Михайловичу;

заступнику директора - Горбатовській Юлії Геннадіївні;

завідувачу відділу верстки та дизайну - Гончару Володимиру Дмитровичу;

завідувачу сектору журналістики - Сай-Бондар Ларисі Олександрівні;

старшому кореспонденту - Головко Інні Василівні;

головному фахівцю відділу з переплати та роботи з філіями -  Откидач Наталії Андріївні та іншим фахівцям журналу.

 

Бажаємо Вашому колективу  міцного здоров»я, щастя, благополуччя, невтомної енергії, великих досягнень в роботі.

Нехай подальша співпраця з ветеранами фіскальної служби надає Вам літературного хисту, наповнення Ваших душ радістю спілкування і натхнення, а «віконце» журналу приваблює читачів новинами в законодавстві і правильному застосуванні його в практичній діяльності.


З повагою
за дорученням Голова Ради Е. ЄРМОЛАЄВА