Новости

На шляху великих змін

05.11.2015 / 17:57
На шляху великих змін

42% вищого керівного складу Державної фіскальної служби й 15% керівників територіальних органів звільнені в процесі реструктуризації відомства, повідомив на брифінгу в Будинку Уряду Голова ДФС України Роман Насіров.

З його слів, усього із травня цього року звільнено понад 1,5 тисячі працівників ДФС.

«Це вже третя хвиля звільнень у рамках виконання Закону «Про очищення влади», яка почалася ще восени 2014 року. Що дуже важливо, ми змінили 600 працівників, які займали посади керівників департаментів або заступників керівників територіальних підрозділів», - відзначив глава ДФС.

Крім того, Роман Насіров повідомив, що в рамках оптимізації роботи фіскальної служби передбачено планове скорочення кількості працівників.

«Минулого тижня ми одержали додаткове доручення від Кабінету Міністрів і в нас нова гранична чисельність 2016 року. Це скорочення буде до 30%. Тобто в 2016 році у фіскальній службі залишаться приблизно 41-42 тисячі працівників», - підкреслив він.

Усі, хто залишиться працювати в структурі ДФС, пройдуть через психологічне тестування. За слів Романа Насірова, ця процедура дуже схожа на ту, за якою відбирали в поліцію. Для окремих посад буде тестування на поліграфі. Кадрові зміни проходять під керівництвом нової команди HR-фахівців з досвідом роботи в бізнесі.

Голова ДФС також поінформував, що в жовтні поточного року відомство перевиконало індикативні показники загального фонду держбюджету на 3,2 млдр.  грн.