Новости

Оплата труда

15.12.2015 / 14:30
Оплата труда

З метою упорядкування структури заробітної плати, включення до посадових окладів сум її індексації, яка накопичувалася протягом останніх років, ухвалено постанову Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 р. № 1013, якою передбачено підвищення посадових окладів працівників бюджетної сфери, зокрема, лікарів та вчителів, у середньому на 10%, що загалом, враховуючи підвищення мінімальних соціальних стандартів з 01.09.2015 р., становитиме близько 25%.

Підвищення посадових окладів здійснюється за рахунок включення до них сум індексацій, зменшення доплат, надбавок у межах коштів, передбачених у кошторисах на оплату праці працівників відповідних органів.

Крім того, зазначеною постановою у зв’язку з індексацією здійснюється упорядкування посадових окладів, що визначаються у відсотках до посадового окладу Прем’єр-міністра, усіх керівників та їх заступників в органах державної влади. Таким чином, підвищення посадових окладів відбувається по всій сітці держслужби від спеціаліста І категорії до Прем’єр-міністра.