Новости

Вимога про сплату недоїмки зі сплати ЄСВ

26.02.2016 / 13:30

З 23.02.2016 р. набрав чинності наказ Мінфіну України, яким затверджено Порядок розгляду контролюючими органами скарг на вимоги про сплату недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та на рішення про нарахування пені та накладення штрафу.

Встановлено, що адміноскарженню не підлягають:

  • зобов’язання зі сплати єдиного внеску, самостійно визначені платником у звітах за формами № Д4 та № Д5;
  • вимоги про сплату боргу (недоїмки) єдиного внеску та/або рішення про нарахування пені та накладення штрафів, які оскаржувались та були розглянуті згідно з вимогами цього Порядку, а також ті, що оскаржені платником у судовому порядку.

Уточнено дату при поданні первинної та повторної скарги, що вважається датою відправлення. Датою передачі скарги на пошту вважається дата отримання відділенням поштового зв’язку від платника єдиного внеску поштового відправлення зі скаргою, яка зазначена на конверті або в повідомленні про вручення поштового відправлення.

Крім того, реквізити скарги доповнено реєстраційним (обліковим) номером платників єдиного внеску, який присвоюється інвесторам (операторам) за угодою про розподіл продукції, дипломатичним представництвам і консульським установам іноземних держав.

Визнано таким, що втратив чинність, наказ Міндоходів України від 09.09.2013 р. № 452.


Наказ від 09.12.2015 р. № 1124