Новости

Послуги із проведення гарантійного ремонту товарів

05.04.2016 / 11:50

ДФС України повідомлено про порядок виникнення податкових зобов’язань з ПДВ у разі здійснення платником податку операцій з надання послуг із проведення гарантійного ремонту товарів, вартість якого оплачується виробником таких товарів.

Зазначено, що при отриманні платником податку товару для здійснення гарантійного ремонту та відповідно подальшого повернення (передачі) його власнику (споживачу) після проведення такого гарантійного ремонту не відбувається операції з постачання товарів.

Тобто, при здійсненні платником податку операції з повернення (передачі) власнику (споживачу) товару після проведення гарантійного ремонту об’єкта оподаткування ПДВ не виникає, а отже, обов’язок щодо нарахування податкових зобов’язань з ПДВ у такого платника за вказаною операцією відсутній. Водночас операції платника податку з надання послуг із проведення гарантійного ремонту товарів є об’єктом оподаткування ПДВ. База оподаткування таких операцій визначається виходячи із вартості таких послуг, які оплачуються виробником товарів, щодо яких проводився гарантійний ремонт.


Лист від 15.03.2016 р. № 5580/6/99-99-19-03-02-15