Новости

ДФС України максимально сприяє місії США

20.09.2016 / 17:35
ДФС України максимально сприяє місії США

У зустрічі з делегацією США щодо реформування митниці взяв участь Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров. 

«У ході перемовин було досягнуто домовленості про підтримку реформування митниці нашими американськими партнерами. За підсумками візиту делегації вироблено рекомендації з реформування роботи митниці», – наголосив Голова ДФС.

Зі слів Романа Насірова, ефективна робота митниці є необхідною умовою для досягнення економічного зростання у країні.

«Державна фіскальна служба України максимально сприяє місії США та передає американським колегам всю необхідну інформацію», – запевнив Роман Насіров.

Він наголосив, що представники делегації США надали технічні рекомендації щодо реформ на українській митниці. «За сформованим американською стороною планом реформ найближчим часом розпочнеться модернізація митних органів ДФС».

«Наведення порядку на українській митниці є одним із важливих пріоритетів у роботі служби. Впевнений, з вашою підтримкою ми зробимо це якомога краще», – акцентував Голова ДФС, звертаючись до американських партнерів.

«Важливими складовими реформування митниці є подолання контрабанди та корупції, а також внесення змін до законодавства. У результаті ми очікуємо знизити кількість митних правопорушень, перевести роботу митниці на якісно новий рівень і таким чином створити зручні умови для проведення імпортно-експортних операцій», – додав Роман Насіров.