Статьи

Українська економіка: як позначилося зовнішнє покращення

07.07.2016 / 14:00
Українська економіка:  як позначилося  зовнішнє покращення

«Вісник. Рейтинг» покликаний сприяти формуванню нового типу відносин між державою та платниками податків»

Забезпечення комунікації із суспільством та державою є запорукою успіху кожного підприємства. Для налагодження довірливих відносин між державою, бізнесом і громадянами вкрай необхідно встановити зворотний зв’язок та своєчасно обмінюватись оперативною та достовірною інформацією.

В Україні назріла необхідність появи ґрунтовного фахового видання, яке публікуватиметься за підтримки Державної фіскальної служби й слугуватиме своєрідною трибуною у висвітленні роботи та рейтингових показників підприємств тих чи інших галузей економіки.

«Вісник. Рейтинг», перший номер якого ви тримаєте в руках, покликаний сприяти формуванню нового типу відносин між державою та платниками податків.

Журнал містить широкий спектр цікавої інформації щодо актуальних питань податкової сфери, останніх трендів економіки країни та новин окремих її галузей. Інформацію видання отримує лише від офіційних джерел — ДФС та інших органів виконавчої влади, безпосередньо від суб’єктів господарювання.

Актуальність видання значно підсилюється в умовах реформ в українській економіці загалом та у фіскальній системі зокрема. Сьогодні в порядку денному економічної політики держави — податкова реформа, очікувані результати якої — мотивація вітчизняного бізнесу до розвитку та бездефіцитний бюджет.

Інтенсивна модернізація триває також на митниці, де пріоритетними напрямами роботи є досягнення відповідності європейським нормативним та організаційно-технічним стандартам, поліпшення сервісу, боротьба з корупцією тощо. Усі ці зрушення мають бути належним чином висвітлені в суспільстві, мета кожного нововведення — роз’яснена й обґрунтована, а найбільш «гарячі» теми — якомога ширше обговорені за участю всіх зацікавлених сторін.

На сторінках видання читачі знайдуть якісну аналітику від провідних експертів галузі, фахівців структурних підрозділів ДФС.

Висвітлюючи результати діяльності найефективніших вітчизняних підприємств та стан справ на ринках, де вони працюють, часопис допоможе інвесторам знайти вигідні об’єкти для інвестицій.

«Вісник. Рейтинг» покликаний підвищити реформаторські тренди в українській економіці загалом та у фіскальній системі зокрема. Довгоочікувана офіційна інформація стане відкритою та прозорою, а відносини між державою й платниками податків — партнерськими.

З повагою
Роман НАСІРОВ,
Голова Державної фіскальної служби України

Заказажите доставку онлайн, заполнив форму, или по телефону (044) 223-24-06