ЕСВ

Оподаткування виплат військовослужбовців

09.10.2017 / 14:35

Служба за контрактом

Чи звільняються від сплати ЄСВ фізичні особи — підприємці, які не є роботодавцями та проходять військову службу за контрактом?

Пунктом 4 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ фізичних осіб — підприємців, в тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, визначено платниками єдиного внеску.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания

«Горячие линии»

Дата: 26 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42