Бухучет

Звітність «неприбутківців»

30.01.2018 / 16:17

Наближається термін звітування неприбуткових організацій за 2017 р. Рік був складним для «неприбутківців», адже більшість пройшли через процедуру оформлення або переоформлення документів з метою їх внесення до Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі — Реєстр). Факт внесення до Реєстру дає змогу отримати статус неприбуткової організації, що в свою чергу впливає на порядок звітування таких організацій за 2017 р. Розглянемо основні моменти, на які слід звернути увагу «неприбутківцям» при підготовці звітності.

Загальні аспекти

Правові основи подання фінзвітності (включаючи її склад та терміни подання) встановлено Законом про бухоблік, Порядком № 419, ПБО (додатками яких є форми фінзвітності), іншими нормативно-правовими актами щодо ведення бухобліку та складання фінзвітності.

Відповідно до п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу — фінзвітність є обов’язковим додатком до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі — Звіт) та його невід’ємною частиною. Показники Звіту ґрунтуються на показниках бухобліку та фінзвітності. Адже в новому Звіті маємо двічі позначити інформацію про фінзвітність: серед додатків — ФЗ та розшифрувати види фінансової звітності, що подаються до цього Звіту.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания

«Горячие линии»

Дата: 22 февраля, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42