ВЕД

Валютні цінності: останні зміни в порядку декларування?

19.11.2018 / 14:44

Обов’язковість декларування резидентами валютних цінностей та іншого майна, яке їм належить та перебуває за межами України, встановлено ст. 9 Декрету № 15-93.

Указом № 319 передбачено здійснення суб’єктами підприємницької діяльності (далі — СПД) щокварталу декларування належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України.

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания

«Горячие линии»

Дата: 5 сентября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42