Аналитика

Законодавство

11.02.2019 / 09:42

  

Новий сервіс для фізосіб в Електронному кабінеті

В Електронному кабінеті для фізичних осіб реалізовано автоматичне заповнення основ­них реквізитів платіжного доручення для зарахування платежів до бюджетів. Цей сервіс надає можливість платникам податків (фізичним особам): скоротити час при заповненні платіжних документів; мінімізувати помилки при заповненні; сплатити податки. Для користування електронним сервісом необхідно в меню «Стан розрахунків з бюджетом приватної частини» Електронного кабінету обрати один із податків (платежів) та одну із платіжних систем. Після переходу на сайт платіжної системи платнику достатньо вказати суму платежу та підтвердити операцію.

Чергові валютні послаблення для бізнесу та населення

Нацбанк розширив перелік валютних послаблень для бізнесу, які введено в дію 7 лютого поточного року разом із Законом України «Про валюту і валютні операції». Додатково до більш ніж 20 інших валютних послаблень для фізичних та юридичних осіб, презентованих на початку січня, Нацбанк вирішив:

дозволити бізнесу репатріацію дивідендів в іноземній валюті за 2018 р. (такі операції здійснюватимуться в межах загального ліміту на повернення дивідендів, нарахованих за періоди до 2018 р. включно, у межах 7 млн євро на місяць);

скасувати для бізнесу вимогу щодо попереднього резервування коштів у гривні для подальшої купівлі валюти (режим Т+1) з 7 лютого;

знизити норму обов’язкового продажу валютних надходжень бізнесом з 50 до 30 % починаючи з 1 березня.

Нацбанк також надав можливість населенню проводити операції з онлайн-купівлі іноземної валюти та банківських металів на суму до 150 тис. грн не в операційний, а в календарний день. Це означає, що онлайн-купівля валюти через інтернет-банкінги і мобільні додатки є доступною громадянам у режимі 24/7.

«Горячие линии»

Дата: 24 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42