Аналитика

Законодавство

04.03.2019 / 10:13

Розширено перелік об’єктів сільгосптехніки, вартість якої частково компенсують

Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників. Змінами передбачається надання часткової компенсації сільськогосподарським товаровиробникам за придбання у вітчизняних виробників спеціальних вагонів для перевезення зерна, обладнання для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси у розмірі 25 % від їх вартості (без урахування ПДВ) починаючи з 01.01.2019 р. Крім того, планується виплатити у поточному році часткову компенсацію вартості техніки та обладнання сільськогосподарським товаровиробникам, які придбали їх та вчасно подали державному банку відповідні документи у 2018 р., але з незалежних причин не отримали таку компенсацію.

/Постанова КМУ від 30.01.2019 р. № 123/

Повний перелік платників ПДВ можна отримати в  е-кабінеті

ДФС доопрацьовано меню Реєстри Електронного кабінету в частині вивантаження даних Реєстру платників ПДВ у повному обсязі. Користувачі відкритої частини Електронного кабінету крім доступу до даних Реєстру платників ПДВ мають можливість отримати повний перелік платників ПДВ з урахуванням інформації про анулювання реєстрації платників ПДВ шляхом їх вивантаження.

Знову оновлено план податкових перевірок на 2019 рік

ДФС на своєму сайті оприлюднено оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 р. станом на 21.02.2019 р. Цього разу коригувань зазнав розділ IV плану-графіка «Документальні планові перевірки платників податків — юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загально­обов’язкове державне соціальне страхування».

«Горячие линии»

Дата: 24 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42