Аналитика

Законодавство

26.04.2019 / 09:08

Визначено переможця в конкурсі на посаду керівника ДПС

23 квітня пройшов заключний етап конкурсного відбору на очіль­ника ДПС, який проводила Комісія вищого корпусу державної служби.

Трійка фіналістів у прямому ефірі представили членам комісії свою програму розвитку служби у вигляді презентації, а потім протягом години відповідала на запитання представників бізнесу, народних депутатів, експертів та членів Комісії.

За результатами оцінювання кандидатів Комісія рекомендувала Кабінету Міністрів України призначити Сергія ВЕРЛАНОВА Головою Державної податкової служби.

Кабмін затвердив Порядок організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності

Урядом урегульовано питання організації ведення Електронного реєстру листків непрацездатності та надання інформації з нього. Електронний реєстр листків непрацездатності оперуватиме масивами інформації із реєстру застрахованих осіб та наповнюватиметься даними із електронної системи охорони здоров’я eHealth про підтверджені лікарями факти тимчасової непрацездатності осіб.

Наявні в Реєстрі дані автоматично передаватимуться інформаційно-телекомунікаційним системам Фонду соціального страхування України. Він буде, як і раніше, проводити перевірку обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності. Для забезпечення спрощення отримання інформації про листки непрацездатності передбачено можливість безпосереднього доступу до реєстру застрахованих осіб і страхувальників через електронні кабінети на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Вести Реєстр доручено Пенсійному фонду України.

/Постанова КМУ від 17.04.2019 р. № 328/

З 2 травня нові небюджетні рахунки для сплати ЄСВ

З 02.05.2019 р. вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів ДФС України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Як заповнити поле «Призначення платежу» розрахункового документа та символи рахунків для зарахування ЄСВ в органах ДФС, читайте у новинах на сайті журналу «Вісник. Офіційно про податки».

Положення про рух коштів ЄСВ зазнає змін з 2 травня

Мінфіном затверджено Зміни до Положення про рух коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом від 12.02.2016 р. № 54. Змінами, зокрема, передбачено, що ДФС України та її територіальні органи в областях, місті Києві, Офіс великих платників податків ДФС відкривають в Казначействі небюджетні рахунки за балансовим рахунком 3719 «Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування» для зарахування та розподілу страхових коштів. Зміни почнуть застосовуватись з 02.05.2019 р.

/Наказ Мінфіну від 03.04.2019 р. № 135/

«Горячие линии»

Дата: 18 июня, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42