Аналитика

Законодавство

20.05.2019 / 09:44

Представлено стратегію розвитку ДПС

Новопризначений Голова ДПС України Сергій Верланов представив стратегію розвитку податкової служби. Основний акцент у роботі відомства буде зроблено на розвитку трьох складових: відносин з платниками податків, людського капіталу та самого державного органу.

Про стратегію розвитку податкової служби читайте на сайті журналу «Вісник» visnyk.ua

План-графік податкових перевірок на 2019 рік: травневе оновлення

ДФС на своєму сайті оприлюднила оновлений план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 р. (станом на 08.05.2019 р.). Коригувань зазнав Розділ І «Документальні планові перевірки платників податків — юридичних осіб» та Розділ ІІ «Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів».

Змінено Порядок зупинення реєстрації ПН/РК

Уряд затвердив зміни до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Цим Порядком, зокрема, визначено ознаки, у разі відповідності яким реєстрація податкових накладних не зупиняється. Аналіз практичного застосування Порядку свідчить про ймовірність штучного використання несумлінними платниками податку таких ознак. Тому з метою упередження безпідставного уникнення зупинки реєстрації податкових накладних, штучного формування податкового кредиту Кабмін відкоригував відповідні ознаки.

/Постанова КМУ від 24.04.2019 р. № 391/

З 1 серпня діятиме спецмито на російські товари

15 травня уряд ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення про застосування спеціального мита на всі товари походженням з Російської Федерації. Виняток становлять чутливий імпорт, такий як вугілля, кокс, бензин, скраплений газ та фармацевтична продукція.

Відтак з 1 серпня 2019 р. під час ввезення на митну територію України товарів походженням з Російської Федерації, незалежно від інших видів мита, запроваджується спеціальне мито у відсотках до митної вартості товарів за визначеними ставками.

Сплачене спеціальне мито акумулюватиметься у спеціальному фонді Державного бюджету України та використовуватиметься для фінансування заходів з імпорто­заміщення.

«Горячие линии»

Дата: 4 июня, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42