Аналитика

Законодавство

03.06.2019 / 10:49

Спрощено взаємодію між контролюючими органами та неприбутківцями

Уряд затвердив зміни до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та винятки з нього. Постанова не встановлює будь-яких додаткових вимог чи обов’язків для неприбуткових установ та організацій, а навпаки, спрямована на спрощення існуючих процедур. Більш докладніше про них — на с. 14 номера.

/Постанова КМУ від 22.05.2019 р. № 423/

Із 3 червня на всій митній території України проводитиметься операція «Бастіон»

ДФС України розпочинає операцію «Бастіон», яка дасть змогу перекрити канали незаконного переміщення товарів на митну територію України та припинити порушення законодавства у податковій та митній сферах. Триватиме операція з 3 червня по 31 грудня 2019 р. на всій митній території України. Це — пункти пропуску через державний кордон України, митні пости, відділи (сектори) митного оформлення, місця доставки товарів, місця накопичення та реалізації товарів, ввезених на митну територію України з порушенням чинного законодавства, тощо.

На центральному рівні буде створено оперативний штаб, до складу якого увійдуть посадові особи керівного складу підрозділів ДФС, на територіальному — 26 робочих груп у кожному регіоні України. Учасники здійснюватимуть якісний аналіз стану оперативної обстановки у зоні діяльності митниць ДФС, вчасне реагування та припинення механізмів і схем порушень фізичними та юридичними особами вимог податкового та митного законодавства, а також взаємодіятимуть з іншими правоохоронними органами.

Затверджено Порядок електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.

Прийнята постанова дає змогу удосконалити контроль за реалізацією пального та спирту етилового на внутрішньому ринку, унеможливлює випадки реалізації на автозаправних станціях необлікованих обсягів пального, з яких несплачений акцизний податок, покращує адміністрування акцизного податку. Більш докладніше про них — на с. 12 номера.

/Постанова КМУ від 24.04.2019 р. № 408/

 

«Горячие линии»

Дата: 18 июня, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42