Аналитика

Перспективи

24.06.2019 / 09:37

Контроль якості аудиторських послуг — за новим Порядком

Мінфін оприлюднив власний проект наказу «Про затвердження Порядку проведення перевірок з контролю якості аудиторських послуг» (далі — проект наказу). Документ розроблено з метою реалізації норм Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» (далі — Закон).

Проектом наказу пропонується затвердити Порядок проведення перевірок з контролю якості аудиторських послуг, який визначає порядок організації, проведення та оформлення результатів перевірок з контролю якості аудиторських послуг.

Прийняття наказу забезпечить проведення перевірок з контролю якості аудиторських послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності щодо дотримання суб’єктами аудиторської діяльності, які їх надають, міжнародних стандартів аудиту, принципу незалежності, ефективності внутрішньої системи контролю якості аудиторських послуг.

Заробітчан збираються звільнити від подвійного оподаткування

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 10383 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного захисту трудових мігрантів».

Метою документа є вдосконалення захисту державою прав зовнішніх трудових мігрантів, зокрема в сфері освіти, пенсійного забезпечення та оподаткування. Так, держава має забезпечити уникнення подвійного оподаткування доходів трудових мігрантів, отриманих ними із-за кордону. Зокрема, укладати відповідні міжнародні договори та надавати податкові пільги трудовим мігрантам і членам їхніх сімей в Україні.

У законопроекті також пропонується створити новий центральний орган виконавчої влади, що забезпечуватиме формування та реалізацію держполітики в сфері зовнішньої трудової міграції; визначити та надати правовий статус закордонним українцям; підтримувати українську освіту за кордоном.

«Горячие линии»

Дата: 4 июня, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42