Аналитика

Тимчасове ввезення обладнання: чи включається до податкового кредиту «митний» ПДВ?

27.01.2020 / 09:33

Порядок справляння митних платежів щодо товарів, поміщених у митний режим тимчасового ввезення на митну територію України, має свою специфіку. Нормами МКУ передбачено, що при поміщенні товарів у цей режим за кожен місяць такого тимчасового ввезення сплачується лише 3 % повної суми митних платежів, яка б підлягала сплаті, якби такі товари з самого початку були  оформлені для випуску у вільний обіг на митній території України (п. 2 ст. 106 МКУ).

Доступ к материалу ограничен и доступен подписчикам после авторизации
Подпишитесь на журнал и Вы получите доступ ко всем публикациям печатного издания

«Горячие линии»

Дата: 12 марта, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42