Новости

Миндоходов ожидает 1 млрд. грн. поступлений по итогам расследования преступлений в сфере налогообложения

01.04.2013 / 17:04
Миндоходов ожидает 1 млрд. грн. поступлений по итогам расследования преступлений в сфере налогообложения

Міністерство доходів і зборів України очікує, що за підсумками першого кварталу до бюджету буде перераховано близько 1 млрд. грн. за результатами розслідувань резонансних злочинів у сфері оподаткування.


Про це в ефірі радіо «Ера» заявив начальник Головного слідчого управління Міністерства доходів і зборів Анатолій Яковинець.

«Основні завдання слідчих — припинення незаконної діяльності суб'єктів господарювання, які ухиляються від сплати податковій, а також відшкодування завданих бюджету збитків. Ми плануємо, що за перший квартал надходження до бюджету за справами, які розслідують слідчі Міністерства доходів і зборів, становитимуть близько мільярда (гривень — УНІАН) », — сказав А.Яковинець.

Водночас він додав, що минулого року надходження в рамках завершених справ становили близько 622 млн грн. До суду, за словами А. Яковинця, передано 10 справ.

«Зокрема, ми ліквідували групу, яка працювала в Автономній Республіці Крим і завдала збитків бюджету в розмірі майже 600 млн грн. Ще одна справа — щодо групи, яка діяла в Києві і області і завдала збитків у розмірі 500 млн грн. Організатор групи знаходився в Росії, і ми спільно з російськими колегами зловили його в Оренбурзі. Зараз ведеться екстрадиція злочинця до України», — розповів А.Яковинець.

Він також повідомив, що українські податківці налагодили спільну роботу з країнами Балтії. «Наші колеги видали нам документи, що сприяли розкриттю злочинної групи в Дніпропетровську. Група допомагала одному з банків ухилитися від сплати внесків до Пенсійного фонду в розмірі 210 млн грн. Для наочності: це пенсії близько 170 тисяч пенсіонерів», — зазначив А. Яковинець, повідомляє УНІАН.

«Горячие линии»

Дата: 21 февраля, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42