Новости

Инвестиции в парк

01.04.2013 / 17:57
Инвестиции в парк

Комітет з питань податкової та митної політики рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону «Про внесення зміни до статті 287 Митного кодексу України» (щодо створення і функціонування індустріальних парків)


На засіданні Комітету зазначалося, що законопроект (реєстр. №2084) спрямований на вдосконалення механізму ввезення на митну територію України устаткування, обладнання та комплектуючих до них матеріалів, призначених для реалізації інвестиційних проектів щодо створення індустріальних парків та реалізації інвестиційних проектів у межах індустріальних парків.

Зокрема, передбачається внесення змін до пункту 6 статті 287, відповідно до яких перелік устаткування (обладнання, комплектуючих) із зазначенням їх кодів згідно з УКТЗЕД, що буде ввозитись на митну територію України з метою облаштування індустріальних парків та здійснення господарської діяльності у межах індустріальних парків, а також обсяги ввезення таких товарів будуть визначатися Кабінетом Міністрів.

Під час обговорення проекту члени Комітету зазначали, що чинним Митним кодексом передбачено, що такий перелік (без зазначення кодів товарів згідно з УКТЗЕД та без визначення обсягів ввезення) затверджується Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами України, у порядку встановленому Кабінетом Міністрів.

Народні депутати вважають, що реалізація положень законопроекту забезпечить посилення контролю за ввезенням товарів, митне оформлення яких буде здійснюватись з наданням податкових пільг по сплаті ввізного мита. Водночас, на думку парламентаріїв, у проекті необхідно встановити відповідальність за нецільове використання цих товарів та доручити Кабінету Міністрів визначати порядок їх ввезення.


Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

«Горячие линии»

Дата: 14 марта, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42