Новости

При Миндоходив создан Инвестиционный совет

08.04.2013 / 17:33
При Миндоходив создан Инвестиционный совет

При Міністерстві доходів і зборів України утворено Раду з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності.  Таке рішення ухвалено на першій установчій колегії Міністерства.


Рада працюватиме як консультативно-дорадчий орган. До ії складу увійдуть міністр доходів та зборів, його заступники, представники українського бізнесу, зарубіжних інвесторів, громадських організацій, галузевих об’єднань, а також міжнародних фінансових та консалтингових організацій. Загалом планується, що Рада налічуватиме 50 членів.

Всі залучені експерти разом готуватимуть спільні рекомендації щодо подальшого розвитку податкової та митної політики в Україні, спрямовані на покращення інвестиційного клімату – від організаційних змін в роботі Міністерства та його територіальних органів до законодавчих новацій.  Перше засідання Ради буде проведене протягом наступного місяця.

Окрім того, під час  колегії були затверджені Місія, Бачення та Принципи роботи Міністерства доходів і зборів України.

Місія Міністерства полягає в тому, щоб адмініструвати податки, збори, митні платежі та єдиний соціальний внесок, надавати послуги громадянам і бізнесу та, як наслідок, забезпечувати наповнення доходної частини бюджету, створювати умови для розвитку підприємництва та міжнародної торгівлі.

Місія та  Бачення  покладені в основу системної концепції роботи Міністерства, що на даний момент розробляється фахівцями відомства за участі консультантів міжнародної аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers. При розробці Місії та Бачення були враховані очікування бізнесу та інвесторів від роботи нового Міністерства, найбільш прогресивні приклади роботи аналогічних відомств у міжнародній практиці, а також синергія досвіду податкової та митної служб, що  інтегрувалися у Міністерство.

 


Прес-служба Міндоходів України

«Горячие линии»

Дата: 3 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42