Новости

Вдохновляет «Ворскла»

10.04.2013 / 16:21
Вдохновляет «Ворскла»

Перший турнір з міні-футболу серед команд податкових органів Полтавщини відбувся ще в лютому поточного року. Змагання, організовані за підтримки Полтавської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», проводили у два етапи. На першому визначали кращих у двох підгрупах. На базі Полтавської міжрайонної податкової інспекції перемогу у групі «Б» здобула команда Хорольської МДПІ. А за результатами березневих змагань, проведених у Кременчуці на базі спорткомплексу «Політехнік», місця у підгрупі «А» розподілилися таким чином: перше місце посіла команда господарів — Кременчуцької ОДПІ. «Срібло» дісталося команді обласного апарату, а «бронзу» отримали учасники команди ДПІ у м. Полтаві.

Усі крапки над «і» розставив фінал, що відбувся на базі ДПС у Полтавській області у спорткомплексі села Розсошенці. Цього разу за перемогу змагалися команди Кременчуцької ОДПІ, обласного апарату податкової служби, ДПІ у місті Полтаві та Хорольської МДПІ. За підсумками видовищних змагань першість у чесній боротьбі здобула команда ДПС у Полтавській області; друге місце посіла футболісти Кременчуцької ОДПІ, третє — ДПІ у м. Полтаві, а четверте — Хорольська МДПІ.

Вітаючи учасників турніру голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний відзначив, що подібні заходи сприяють загартуванню учасників та допомагають формуванню справжньої корпоративності, здорового командного духу в колективах, які вкрай необхідні для виконання складних і відповідальних завдань із наповнення державної скарбниці. В свою чергу оргкомітет першого турніру з міні-футболу серед команд органів державної податкової служби Полтавської області обрав Володимира Задорожного Почесним президентом футбольної ліги податківців Полтавщини.

Протягом всієї гри колеги-вболівальники підтримували свої команди. Найяскравішою виявилася група черлідерів дівчат з ДПІ у м. Полтаві, які своєю яскравою та незабутньою підтримкою допомогли команді посісти почесне місце серед переможців.

По завершенню змагань спортсменів привітали заступник голови ДПС у Полтавській області Людмила Голуб та голова Полтавської обласної ради Всеукраїнської профспілки працівників органів державної податкової служби Ольга Клочко, вручивши переможцям та учасникам пам’ятні відзнаки і призи. А кращі голкіпери кожного етапу отримали ще й м’ячі з автографами футболістів ФК «Ворскла».


Ірина Вовк,
ДПС у Полтавській області

«Горячие линии»

Дата: 19 сентября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42