Новости

Александр Клименко принял участие в мероприятиях по благоустройству в Харьковской области

22.04.2013 / 12:31
Александр Клименко принял участие в мероприятиях по благоустройству в Харьковской области

Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко  в рамках проведення Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» взяв участь у впорядкуванні зелених зон м. Харкова та області.


Міністр разом із Харківським міським головою Г. Кернесом та керівним складом облдержадміністрації, обласної ради заклали березову алею на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва». Також були проведені  роботи з впорядкування ігрового майданчику комунального закладу охорони здоров'я «Обласна дитяча  клінічна лікарня №1».

Олександр Клименко високо оцінив роботу з благоустрою, що була проведена харків`янами  та керівництвом міста й області.

«У суботній акції взяли участь понад 200 тисяч людей, у тому числі до 40 тисяч школярів і студентів, співробітники більше 5 тисяч підприємств. Приємно, що харків'яни так активно підтримали ініціативу щодо благоустрою свого міста й області», — зазначив Міністр.

Олександр Клименко підкреслив, що як куратор Харківської області готовий підтримувати ініціативи регіону, допомагати у вирішенні  нагальних проблем.

Зокрема, Міністр повідомив, що 19 квітня на рахунки Харківської ОДА була перерахована вся необхідна сума у розмірі 7,3 млн. грн. для проведення відновлювальних  робіт  із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася минулого року в житловому будинку по Московському проспекту, 248г, у м. Харкові. 


Прес-служба Міндоходів України

«Горячие линии»

Дата: 3 октября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42