Новости

Миндоходов начало формировать свои территориальные органы

08.05.2013 / 10:45
Миндоходов начало формировать свои территориальные органы

В усіх регіонах України розпочався процес створення та реєстрації як юридичних осіб Головних управлінь Міністерства доходів і зборів України.


На сьогодні вже видано накази про призначення керівників, яким поставлено завдання у стислі терміни забезпечити створення та державну реєстрацію територіальних управлінь Міндоходів на базі органів Державної податкової служби та Державної митної служби. Міністерством затверджено тимчасову структуру регіональних представництв відомства.

У Міндоходів особливо підкреслюють, що ця реорганізація жодним чином не зачіпатиме платників податків і суб'єктів ЗЕД та не створить жодних незручностей і перешкод для якісного надання податкових і митних послуг. Базова інфраструктура - мережа сервісних центрів - працюватиме в штатному режимі та надаватиме весь спектр послуг. Дислокація митних органів не зміниться.

Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко поставив завдання провести реорганізацію максимально швидко, уникаючи при цьому будь-якого дискомфорту для бізнесу.


Прес-служба Міндоходів України

«Горячие линии»

Дата: 19 сентября, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42