Новости

Украинцы задекларировали 48,7 млрд. грн. доходов

31.07.2013 / 10:30
Украинцы задекларировали 48,7 млрд. грн. доходов

За підсумками цьогорічної кампанії із декларування доходів та майнового стану громадянами до Міністерства доходів і зборів України було подано майже 665 тис. декларацій на загальну суму 48,7 млрд. грн.

З них майже половину, або 24 млрд. грн., задекларували «мільйонери», яких в Україні, за даними Міністерства, налічується 3770. Ще 4 громадянина задекларували доходи у розмірі більше мільярда гривень.

Нагадаємо, деклараційна кампанія за підсумками 2012 року розпочалася з 1 січня 2013 року та завершилася 1 травня 2013 року.

Орієнтуючись на очікування платників податків, під час цьогорічної деклараційної кампанії Міністерство вперше запропонувало сервіс щодо подання декларацій про доходи та майновий стан в електронному вигляді. Для цього необхідно скористатися відповідним сервісом на веб-порталі Міністерства, або надіслати декларацію електронною поштою.

Спрямовуючи свої зусилля на подальший розвиток сервісів, наступного року Міністерство планує надсилати  платникам нагадування про необхідність декларування доходів та майнового стану саме електронною поштою. «За» відповідний сервіс висловилися 99 відсотків платників податків, які взяли участь в опитуванні «Яким чином Ви, як сумлінний громадянин України та платник податків, хотіли б отримувати нагадування щодо необхідності декларування доходів та майнового стану?», що проходить на веб-порталі Міндоходів протягом липня 2013 року.

Значно менше респондентів бажають отримувати повідомлення на мобільний телефон (0,4% респондентів), а також за допомогою звичайного поштового зв’язку або особисто (по 0,1%).

В опитуванні вже взяли участь понад 3,4 тис. респондентів-відвідувачів сайту. Взяти участь в опитуванні та висловити думку можна на веб-порталі Міндоходів http://minrd.gov.ua/opros2/114.html.


Прес-служба Міндоходів України