Утвержден Порядок выдачи, обращения, учета финансовых казначейских векселей

23.09.2013 / 16:52
Утвержден Порядок выдачи, обращения, учета финансовых казначейских векселей

Кабінет Міністрів України відповідно до п. 19 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України затвердив Порядок видачі, обігу, обліку фінансових казначейських векселів, виданих як електронний документ, та сплати за ними.

Постановлено здійснити шляхом видачі органами Державної казначейської служби фінансових казначейських векселів відшкодування з бюджету на підставі висновку відповідного органу доходів і зборів сум ПДВ, заявлених до відшкодування та підтверджених за результатами перевірки, але не відшкодованих на звітну дату платникові податку, який подав такому органові заяву про обрання способу відшкодування з бюджету суми ПДВ шляхом отримання фінансових казначейських векселів, за умови, що сума відшкодування становить не менш як 500 тис. грн.

Відшкодування з бюджету суми ПДВ не здійснюється у разі, коли стосовно платника податку порушено кримінальне провадження за ухилення від сплати такого податку або проводиться адміністративне оскарження платником податку в органах доходів і зборів вищого рівня до остаточного вирішення справи по суті.

Постанова набирає чинності з дня опублікування.


Постанова від 21.08.2013 р. N 683