Новости

На личном приеме

Податкова служба як орган державної влади не лише повинна виконувати покладені на неї завдання в межах законодавчого простору, а й бути зацікавлена у пошуку компромісу з платниками. На цьому наголосив заступник Голови ДПС України Олександр КЛИМЕНКО під час особистого прийому громадян 3 березня 2011 р. «Ми переймаємося проблемами, з якими стикаються платники податків, тому зацікавлені в якомога швидшому їх оптимальному вирішенні», — зазначив він.

Загалом на зустріч із Олександром Клименком записалися 10 осіб. Серед запитань, з якими платники податків до нього звернулися, — відшкодування ПДВ, особливості приймання й обробки податкових декларацій, співпраця між владою й бізнесом, кадрові питання. Заступник Голови ДПС України доручив ретельно проаналізувати проблеми, що турбують громадськість, і сприяти їх вирішенню.

Крім того, високопосадовець висловив побажання, щоб підприємці також були чесними у відносинах з державою, і нагадав, що нині докладається максимум зусиль для руйнування різноманітних схем ухилення від сплати податків. «Якщо підприємства працюють прозоро, не вдаються до тінізації діяльності, то ми зі свого боку покращуватимемо їх обслуговування та всіляко сприятимемо у веденні бізнесу. І навпаки, не може бути й мови про відшкодування ПДВ у разі, якщо для цього немає жодних підстав», — зауважив Олександр Клименко.

Право громадян на звернення гарантовано ст. 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян». Графік особистого прийому платників податків керівництвом ДПА України розміщено на офіційному веб-сайті відомства (www.sta.gov.ua) у розділі «Приймальня громадян».


Ольга ГЕРМАНОВА