Новости

Председателем ГНА в Донецкой области назначен Игорь Усик

Заступник Голови ДПС України Олександр Клименко представив особовому складу ДПС Донеччини голову ДПА у Донецькій області Ігоря УсикаЗаступник Голови ДПС України, перший заступник голови Комісії з проведення реорганізації ДПА України Олександр КЛИМЕНКО у ході спеціального засідання щодо кадрових змін представив особовому складу податкової служби Донеччини голову ДПА у Донецькій області Ігоря УСИКА. {h}Наша довідка
Ігор Олександрович УСИК народився в 1965 р. у м. Донецьку.
У 1983 — 1986 рр. — служба в лавах Збройних сил СРСР.
У 1991 р. закінчив Рязанську Вищу школу МВС СРСР за фахом «правознавство». У 1999 р. отримав другу вищу освіту, закінчивши Донецький державний університет за фахом «економіст».
У 1991 — 1994 рр. — оперативний уповноважений, старший оперуповноважений відділу Державної служби по боротьбі з економічними злочинами Ворошиловського РВ міста Донецька.
У 1994 — 1996 рр. — начальник відділення — заступник начальника Міжрегіонального відділу боротьби з приховуванням прибутків від оподаткування Донецького МУ УМВС України у Донецькій області.
З 1996 р. — на службі в податкових органах України.
У 2005 — 2007 рр. — заступник начальника Донецького відділу податкової міліції УПМ ДПА у Донецькій області.
У 2007 — 2010 рр. — начальник головного відділу податкової міліції — перший заступник начальника СДПІ по роботі з ВПП у м. Донецьку.
З травня 2010 р. призначений першим заступником голови ДПА у Донецькій області — начальником управління податкової міліції.
З лютого 2011 р. — голова ДПА у Донецькій області.
Полковник податкової міліції. Виховує двох синів.
{/h}


Олександр Клименко зазначив, що основні пріоритети в роботі податківців сьогодні — це не лише реформування податкової служби, а насамперед поліпшення сервісу й обслуговування платників податків, рівнозначна увага до великих підприємств та до малого і середнього бізнесу, детінізація економіки. Надзвичайну допомогу в цьому як податківцям, так і платникам надає Податковий кодекс.  Ігор Усик пообіцяв продовжити курс на підвищення ефективності роботи податківців Донеччини, подальше збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів. Стратегічними напрямами діяльності на сьогодні він визначив наповнення державного бюджету, проведення модернізації податкової служби, створення нових умов для забезпечення високих темпів економічного і соціального розвитку держави, а головне — підвищення якості обслуговування платників. «Ми — за довіру у відносинах з платниками податків. Водночас порушники податкового законодавства повинні розуміти: покарання неминуче», — наголосив головний податківець регіону.

Також на засіданні було представлено першого заступника голови ДПА у Донецькій області — начальника управління податкової міліції Віталія Коростильова.

У работі засідання взяли участь голова облдержадміністрації Анатолій Близнюк, голова обласної ради Андрій Шишацький, прокурор Донецької області Володимир Гальцов, начальник головного управління МВС України по Донецькій області Микола Куп’янський, міський голова Олександр Лук’янченко.


Віктор МАСЛОВСЬКИЙ,
ДПА у Донецькій області