Аналитика

Декларирование доходов и честная уплата налогов — гражданская позиция известных черкасчан

Патріотизм лише тоді істинний, коли підкріплений реальним прагненням громадян зробити свій край забезпеченим і красивим, — вважають видатні особистості черкаського регіону й публічно декларують доходи.


Микола ПіддубнийМикола Піддубний, приватний підприємець, правнук шестикратного чемпіона світу з боротьби Івана Піддубного (с. Красенівка Чорнобаївського району):

— Ось уже кілька років поспіль я одним із перших у районі декларую доходи й допомагаю чорнобаївським податківцям агітувати за своєчасне подання декларацій і сплату податків. Моя позиція така: якщо ти чесно ведеш свій бізнес і є зразковим платником податків, то маєш бути чесним перед державою до кінця. Тож отримавши прибуток, я вчасно подав декларацію до податкової інспекції та сплатив податок. Раджу чинити так само. Банально, але факт: сплатив податки — спи спокійно!
А ще мені гріє душу те, що хоча б якась часточка податків — мій особистий внесок у розбудову рідного села.

 

Віталій ДукаВіталій Дука, голова правління Черкаського обласного відділення Асоціації діячів естрадного мистецтва України, соліст Черкаської обласної філармонії (м. Черкаси):

— Черкаська область — наш великий дім. А ми, мешканці регіону, від малого до старого — одна велика родина. Тільки недалекоглядна й егоїстична людина не дбає про свій дім, ховає статки від сім’ї і думає лише про себе. Чесна праця і наповнений бюджет завжди були й довіку будуть запорукою добробуту, злагоди та розвитку суспільства. Це — майбутнє кожної людини, родини і всього нашого краю. Тож наповнимо усі разом бюджет Черкащини, бюджет нашої громади!

 

Віктор СемененкоВіктор Семененко, народний артист України, актор Черкаського академічного театру ім. Т. Г. Шевченка (м. Черкаси):

— «Спочатку закон, а потім благодать!» — так стверджував свого часу князь Ярослав Мудрий. Оскільки ми живемо й працюємо в цій державі, то повинні поважати і її закони. Добровільне декларування доходів — це насамперед прояв внутрішньої культури особистості, громадська позиція кожної людини, зрештою, довіра до своїєї держави й віра в те, що за нашої допомоги та підтримки вона зміцніє і стане заможною. А буде хліб — буде й пісня. Мені як народному артисту України особливо хочеться в це вірити.


 

Відділ масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян ДПА у Черкаській області