Статьи

Отмывают ли в бане «по-черному»?

На Закарпатті працівники податкової міліції виявили нелегальний банний комплекс. У ході проведення заходів, спрямованих на викриття та попередження порушень у період зимового курортного сезону, податкові міліціонери УПМ ДПА у Закарпатській області виявили в одному із сіл Ужгородського району незареєстрований банний комплекс.


У мальовничій місцині Закарпаття неподалік від обласного центру на території загальною площею 0,5 га розташовувалися два стилізовані під старовину дерев’яні будиночки, обладнані парильнями, кімнатами відпочинку, масажними кабінетами та басейнами.

До послуг відпочивальників було надано й відкритий басейн та тенісний корт.

Власником земельної ділянки, на якій знаходилась лазня еліт-класу, виявився місцевий житель, який не мав жодних дозвільних документів на право здійснення підприємницької діяльності та введення в експлуатацію відповідного комплексу.

За результатами проведеної перевірки майнові активи нелегального банного комплексу загальною вартістю понад 200 тис. грн. описано та вилучено. Наразі напрацьовані матеріали передано на розгляд до суду для прийняття остаточного рішення.


Сергій СТЕПАНОВИЧ,
сектор по зв’язках із громадськістю ГУПМ ДПА України