Новости

Виталий Захарченко определил основные задачи в работе налоговой милиции

У Державній податковій адміністрації України відбулася нарада, на якій Голова ДПС України Віталій Захарченко представив особовому складу податкової міліції нових керівників.

На посаду першого заступника начальника податкової міліції — начальника Головного управління податкової міліції ДПА України призначено полковника податкової міліції Василя Коваля.

Виконувачем обов’язків першого заступника начальника податкової міліції — начальника Управління внутрішньої безпеки ДПА України призначено полковника податкової міліції Олександра Тулаєва.

Виконувачем обов’язків заступника начальника податкової міліції — начальника Слідчого управління податкової міліції ДПА України призначено полковника податкової міліції Анатолія Яковинця.


Новопризначені керівники мають великий досвід роботи, спрямованої на боротьбу з економічною злочинністю, адже тривалий час працювали на оперативних і керівних посадах підрозділів МВС України та податкової міліції ДПА України.

Під час наради Голова Державної податкової служби України Віталій Захарченко визначив основні завдання діяльності податкової міліції. «Головним завданням є поповнення державного бюджету. Нам необхідно завойовувати довіру населення до державної податкової служби. А це можна зробити лише за умови відповідального ставлення й професійного підходу до виконання своєї роботи», — наголосив він.

Очільник податкового відомства окреслив напрями діяльності податкової міліції — попередження незаконного відшкодування ПДВ та руйнування схем мінімізації сплати податків. «Злочинність не стоїть на місці. Шахраї застосовують нові схеми та методи у своїй діяльності. Ми, в свою чергу, повинні працювати на випередження», — зазначив Віталій Захарченко.

Також він акцентував увагу на необхідності запровадження нових підходів у роботі слідчих підрозділів податкової міліції та недопущення корупційних проявів в органах державної податкової служби.

Перший заступник Голови ДПС України — начальник податкової міліції Андрій Головач подякував Голові ДПС України за розуміння проблем податкової міліції та її підтримку.

Перший заступник начальника податкової міліції — начальник Головного управління податкової міліції ДПА України Василь Коваль зазначив, що всі зусилля ГУПМ ДПА України та регіональних підрозділів буде спрямовано на виконання рішень керівництва ДПС України, зокрема на боротьбу з тіньовою економікою та наповнення державного бюджету.


Володимир САПІЖАК,
завідувач сектору по звязках з громадськістю ГУПМ ДПА України