Юридическая практика

Вместе — к благому делу!

ДПІ у Печерському районі м. Києва у рамках кампанії «Декларування-2011» розпочала широкомасштабний соціальний проект «Країні — декларацію, дитині — життя!»

Податківці здійснюють проект спільно з колективом ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України». Символічно, що цю творчу та благу справу розпочато у новорічно-різдвяні свята. Працівники ДПІ у Печерському районі м. Києва завітали до Центру напередодні свята, коли його пацієнти разом з персоналом прикрашали новорічну ялинку.


Податківці здійснюють проект спільно з колективом ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України». Символічно, що цю творчу та благу справу розпочато у новорічно-різдвяні свята. Працівники ДПІ у Печерському районі м. Києва завітали до Центру напередодні свята, коли його пацієнти разом з персоналом прикрашали новорічну ялинку.

За словами податківців, у такий спосіб вони хотіли насамперед нагадати про вкрай важливі аспекти соціально-економічного життя, що потребують термінового фінансування за державні кошти. Один з них — порятунок маленьких життів тих, хто є сьогодні майбутнім України. Адже пацієнти «Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» — це діти, які мають патології серця та позбавлені повноцінного здоров’я з народження й котрі потребують невідкладної медичної допомоги.

Колективом ДПІ у Печерському районі м. Києва уже визначено орієнтири майбутньої кампанії «Декларування-2011». Метою є залучення якомога більшої кількості громадян до декларування своїх доходів, кошти з яких надійдуть до бюджету й будуть спрямовані на соціальне забезпечення наших співвітчизників, у тому числі — на лікування маленьких українців.

На вістрі часу й девіз майбутньої кампанії «Декларування-2011», який податківці Печерська та медики обрали разом: «Країні — декларацію, дитині — життя!». Адже не можна залишатися байдужим до найдорожчого — здоров’я і життя дітей! Україні, як і будь-якій іншій державі, потрібна здорова нація. І в цьому аспекті ми маємо об’єднати зусилля держави й бізнесу, а також кожного громадянина окремо.

ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» фінансується виключно з державного бюджету, проте, звісно, коштів на повне забезпечення та функціонування не завжди вистачає. Це єдина в Україні установа, де дітей з вродженими вадами серця оперують з перших годин життя. Саме тут у практику впроваджуються нові методи хірургічної корекції складних вад серця.

Центр є еталоном надання медичної допомоги дітям. Високопрофесійний, відданий своїй справі колектив на чолі з доктором медичних наук заслуженим лікарем України Іллею Ємцем та головним лікарем кандидатом медичних наук Володимиром Жовніром за рік повертає життя близько 1,5 тис. пацієнтам. Щодня у Центрі проводиться близько 10 хірургічних операцій.

Наукова діяльність теж є пріоритетною сферою роботи Центру. За останнє десятиліття він здобув визнання не лише в Україні, а й за кордоном.

«Діяльність та можливості Центру — унікальні. А ще зовсім недавно створення подібної установи було мрією. Нині в Україні такий центр є, відтак є надія на те, що буде врятовано тисячі дитячих життів. А це дорогого варте», — говорить головний лікар «Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» Володимир Жовнір.

Уже розроблено авторські предмети атрибутики: футболки, чашки, пакети, папки, ручки тощо. Саме цю продукцію буде розповсюджено серед населення Печерського району волонтерами-студентами вишів Печерська під час кампанії декларування.


Лариса МИЛЬНІКОВА-САТИШ,
начальник управління масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян ДПІ у Печерському районі м. Києва