Другие налоги
Тема: Таможенное дело

О защите отечественного рынка от некачественных и фальсифицированных лекарственных средств и недопущения ввоза на таможенную территорию Украины лекарственных средств и изделий медицинского назначения с нарушением законодательства Украины

Начальникам митниць

На виконання депутатського звернення від 08.04.2013 р. № 08-04/13(18), з метою захисту вітчизняного ринку від неякісних і фальсифікованих лікарських засобів та недопущення ввезення на митну територію України лікарських засобів і виробів медичного призначення з порушенням законодавства України з питань державної митної справи, активізувати заходи, спрямовані на:

— недопущення незаконного ввезення товарів — «лікарські засоби» та «вироби медичного призначення»;

— контроль зовнішньоекономічних операцій, пов'язаних із ввезенням на митну територію України товарів — «лікарські засоби» та «вироби медичного призначення»;

— здійснення аналітично-пошукової роботи, спрямованої на виявлення та протидію незаконному ввезенню на митну територію України лікарських засобів та виробів медичного призначення. Особливу увагу зосередити на попередженні, виявленні та припиненні фактів незаконного переміщення лікарських засобів громадянами, а також у міжнародних поштових та експрес-відправленнях.

Додатково зазначаємо, що лист Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції від 22.09.2011 р. № 20/3-14/06067-ЕП вважати таким, що втратив чинність.


Заступник директора Департаменту митної справи —
Начальник Управління Я. П. ПРОКОПЕНКО

«Горячие линии»

Дата: 1 августа, четверг
Время проведения: с 14:00 до 16:00
Контактный номер: (044) 501-06-42